Команда педагогічного університету – Чемпіон України зі спортивного більярду

19–21 серпня 2021 р. у більярдному клубі «Heraldic Billiards Club» (м. Світловодськ) відбувся особисто-командний Чемпіонат ЗВО України серед науково-педагогічних працівників з більярду «Динаміка-Соло».

Описание: 1.jpg

У змаганнях взяли участь 18 учасників із різних закладів вищої освіти України. За першість боролися науково-педагогічні працівники із Кременчука, Полтави, Києва, Харкова, Кропивницького, Борисполя, Львова та ін..

Полтавський педагогічний представляли завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики Микола Сєров, фахівець з інформаційних технологій групи автоматизованих систем управління Олександр Кірін, інженер І категорії Сергій Калініченко.

Описание: 3.jpg
Описание: 4.jpg

У командному заліку Чемпіоном України стала команда Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка. Друге місце посіла команда Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, третє місце розділили команда Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка і команда Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Вітаємо команду педагогічного університету і бажаємо яскравих ігор та впевнених перемог!