Фізико-математичний факультет вітає з Міжнародним Днем вишиванки

Традиційно третій четвер травня Україна відзначає День Вишиванки.

День вишиванки – це відносно молоде гарне свято, яке покликане зберегти багатовікові народні традиції, а також сприяти єдності та культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.

В Україні це свято відзначають в кожному місті України. Цей день вибраний не випадково. Свято припадає на будній день, щоб святкування було не показовим, а доводило, що вишиванка є частиною способу життя та елементом культури нашого народу.

Заступник декана з виховної роботи, старший викладач кафедри математичного аналізу та інформатики Дмитрієнко Оксана Олексіївна разом із студентами заочного відділення групою М-41 вітають викладачів і студентів факультету та університету з Міжнародним Днем вишиванки.