Завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Володимир Мокляк узяв участь у роботі журі І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

3 грудня 2021 року на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України.

У роботі журі секції «Педагогіка» відділення «Філософії та суспільствознавства» взяли участь доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Олена Жданова-Неділько (голова); доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогічної майстерності та менеджменту імені І. А. Зязюна Андрій Ткаченко; доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Володимир Мокляк.

8 учасників представили надзвичайно цікаві дослідження: «Методика розвитку креативності у контексті дистанційної форми навчання» (автор Анастасія Любченко); «Взаємини у сім’ї як педагогічна проблема» (автор Даша Редька); «Формування культури академічної доброчесності здобувачів освіти засобами інформаційно-комунікаційних технологій» (автор Богдана Гавриленко);

Підготовка учнівської молоді до свідомого батьківства як педагогічна проблема» (автор Єлизавета Кучер);

«Етноінтерактиви Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського як виховний аспект національних цінностей у сучасних підлітків (на прикладі ліцейного класу)» (автор Софія Лифиренко);

«Психолого-педагогічні аспекти формування особистості в контексті сучасної освіти (автор Аліна Нестеренко)»; «Методичні аспекти розвитку техніки емоційного настроювання на публічну діяльність» (автор Поліна Погребняк); «Упровадження тематики криптовалюти як альтернативи централізованій валюті в освітньому середовищі» (автор Анастасія Писаренко).

Учні представили постери і презентації результатів своїх наукових пошуків. Після тривалої наради члени журі відзначили фундаментальність досліджень юних дослідників, визначили переможців і побажали успіхів у нелегкій, але надзвичайно потрібній і корисній для сучасного суспільства науковій роботі.