Фізико-математичний факультет запрошує майбутніх абітурієнтів до короленківської родини.
27 листопада 2021 року викладачі та студентський актив фізико-математичного факультету долучилися до Дня відкритих дверей Полтавського національного педагогічного університету, який цього разу відбувся у новому форматі: крім традиційного спілкування в стінах університеті, відбулося онлайн-представлення навчального закладу.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/1-2-1024x740.jpg)
Майбутні абітурієнти, які завітали на фізико-математичний факультет, мали змогу дізнатися про спеціальності та освітні програми, за якими здійснюється підготовка, відвідати лабораторії та ознайомитися із сучасним обладнанням. Представники студентського самоврядування яскраво описали різні сторони студентського життя.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/2-1.jpg)
Гості переконалися, що факультет, який має понад столітню історію, успішно розвивається, що збереження традицій поєднується тут із впевненим рухом у майбутнє.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/3-2-1024x542.jpg)
Проведені зустрічі дають підставу стверджувати, що наступного року факультет поповниться талановитими, активними, творчими студентами, майбутніми комп’ютерниками й економістами, вчителями, які вірять самі і прагнуть довести іншим, що фізико-математичні науки — це не нудно!