На кафедрі політекономії відбувся атестаційний екзамен з професійної підготовки за додатковою спеціалізацією «Управління територіальними громадами»
10 грудня 2020 р. на кафедрі політекономії відбувся другий (останній) атестаційний екзамен з професійної підготовки за додатковою спеціалізацією «Управління територіальними громадами». Іспит складали магістранти групи Е-61 заочної форми навчання спеціальності 051 «Економіка».
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/12/1-1024x576.png)
Результати атестаційного екзамену свідчать про отриманий магістрантами належний рівень знань програмового матеріалу, їхню готовність застосувати у процесі своєї професійної діяльності сформовані під час навчання компетентності.
Екзаменаційна комісія працювала в режимі Zoom-конференції.