Аспірантка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки пройшла підвищення кваліфікації «ТОП-30 ігор ZООM-педагога»

Аспірантка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Тетяна Бондаренко (науковий керівник – завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Володимир Мокляк) успішно пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації «ТОП-30 ігор ZООM-педагога» під керівництвом передового вчителя-практика Анатолія Засоби.

Описание: C:\Users\N21\Desktop\Фото 1.jpg

Навчання відбулося у вигляді зумінару, усі учасники якого перевтілилися в учнів. Освітяни мали змогу проявити креативні здібності та продемонструвати весь багаж психолого-педагогічних знань. Принагідно зазначимо, що новостворений колектив був міжнародним: представники України, Росії, Білорусії, Латвії, Єстонії, Польщі тощо.

Описание: C:\Users\N21\Desktop\Фото 4.jpg
Описание: C:\Users\N21\Desktop\Фото 3.jpg

Після завершення тижневого тренінгу учасники склали іспит, на якому мали практично застосувати здобуті ІК- компетентності.

Описание: C:\Users\N21\Desktop\Фото 4.png