На фізико-математичному факультеті для першокурсників відбулася онлайн-презентація вибіркових навчальних дисциплін
У п’ятницю, 17 квітня, на фізико-математичному факультеті було проведено онлайн-спілкування зі студентами першого курсу з питань самовизначення кожного студента у спектрі вибіркових навчальних дисциплін. Декан факультету Юрій Москаленко зустрівся в режимі відеоконференції з першокурсниками, дізнався їхнє самопочуття та настрій і представив каталог вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік, який знаходиться у відкритому доступі на сайті закладу. Наголошено, що всі освітні програми підготовки бакалавра 2019 року мають декілька варіантів вибору навчальних дисциплін, зорієнтованих на професійну підготовку студентів.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2020/04/1-2-1024x578.png)
Усі першокурсники мали змогу ознайомитися із запропонованими дисциплінами, отримати необхідну консультацію та вже потім, самостійно, детально переглянути опис кожної з них на сайті університету в розділі “Освіта” і зробити усвідомлений вибір. Старости академічних груп отримали шаблони заяв на вибіркові дисципліни, які студенти заповнять і незабаром надішлють у деканат в електронній формі.