Фізико-математичний факультет ПНПУ імені В. Г. Короленка – співорганізатор Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історія науки – майбутньому вчителеві’2020»

15-16 квітня 2020 р. на факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Всеукраїнська студентська  науково-практична конференція «Історія науки – майбутньому вчителеві’2020: Аксеологічний потенціал історії науки».  ПНПУ імені В. Г. Короленка з 2006 р. є співорганізатором цього наукового зібрання, 2020 рік не став винятком. У зв’язку з продовженням карантину участь у зібранні була лише заочною.

Під керівництвом викладачів кафедр фізико-математичного факультету 15 студентів стали активними учасниками конференції, представництво якої налічувало близько 60 учасників із 7 ЗВО країни.

У цілому змістово-тематичний спектр студентських доробків досить широкий, проте всі вони у різних аспектах розкривають аксіологічний потенціал математики, історії математики та фізики.