На фізико-математичному факультеті для першокурсників відбулася онлайн-презентація вибіркових навчальних дисциплін

У п’ятницю, 17 квітня, на фізико-математичному факультеті було проведено онлайн-спілкування зі студентами першого курсу з питань самовизначення кожного студента у спектрі вибіркових навчальних дисциплін. Декан факультету Юрій Москаленко зустрівся в режимі відеоконференції з першокурсниками, дізнався їхнє самопочуття та настрій і представив каталог вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік, який знаходиться у відкритому доступі на сайті закладу. Наголошено, що всі освітні програми підготовки бакалавра 2019 року мають декілька варіантів вибору навчальних дисциплін, зорієнтованих на професійну підготовку студентів.

Усі першокурсники мали змогу ознайомитися із запропонованими дисциплінами, отримати необхідну консультацію та вже потім, самостійно,  детально переглянути опис кожної з них на сайті університету в розділі “Освіта” і зробити усвідомлений  вибір. Старости академічних груп отримали шаблони заяв на вибіркові дисципліни, які студенти заповнять і незабаром  надішлють у деканат  в електронній формі.