Звітна наукова конференція на факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки

22 травня 2024 р. на факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки відбулася щорічна звітна наукова конференція викладачів, аспірантів, магістрантів і студентів. Зібрання, яке відбувалося у змішаному форматі, об’єднало понад 130 учасників, серед яких здобувачі всіх рівнів вищої освіти та викладачі факультету, а також науковці, студенти й учні інших закладів освіти України.

Результати наукової роботи на факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки  за підсумками 2023 р. у своїй доповіді проаналізувала деканка факультету Тетяна Барболіна.

На пленарному засіданні також виступили:

• завідувач кафедри математичного аналізу та інформатики, доктор фізико-математичних наук, професор Микола Сєров із доповіддю «Ізоморфність нелінійних рівнянь реакції–конвекції–дифузії»;

• доцент кафедри загальної фізики і математики, кандидат педагогічних наук, доцент Григорій Кузьменко, який представив дидактичні функції платформи віртуальних лабораторій Labster у підготовці вчителів фізики;

• доцентка кафедри політекономії, кандидатка економічних наук, доцентка Тетяна Непокупна, який розкрила особливості споживчої поведінки домогосподарств в умовах невизначеності;

• аспірантка кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Яна Махова, яка привернула увагу учасників конференції до проблем формування математичної компетентності.

Звітна наукова конференція засвідчила, що на факультеті створене освітнє середовище, що стимулює професійний розвиток викладачів та наукове зростання здобувачів вищої освіти.