В університеті відбувся звіт аспірантів першого й другого років навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки

21 грудня 2022 р. на кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки відбулося звітування аспірантів першого та другого років навчання спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки: Вадим Василевський, Олександр Єрмоленко, Анна Сокіл (наукова керівниця – професорка Лариса Семеновська); Всеволод Ланін, Яна Махова, Станіслав Тарєлко (наукова керівниця – професорка Олена Ільченко); Яна Демус, Вадим Сорока (науковий керівник – професор Василь Фазан); Роман Клязьмін (наукова керівниця – професорка Валентина Цина); Юлія Брах, Анастасія Кокарєва, Роман Піддубний, Ольга Луценко (наукова керівниця – доцентка Леся Петренко); Дмитро Дроздов, Владислав Каун, Ярина Коваленко (науковий керівник – доцент Володимир Мокляк); Валерія Захарова (наукова керівниця – доцентка Алла Хоменко); Анастасія Журенко (науковий керівник – доцент Іван Кравченко); Ірина Сліпченко (наукова керівниця – професорка Тетяна Благова); Вадим Стадніченко (науковий керівник – професор Павло Хоменко).

Аспіранти представили відомості про стан готовності дисертаційних досліджень; участь у конференціях, публікації статей у наукометричних виданнях. Для аспірантів І року навчання перше звітування було цінним досвідом, який у майбутньому допоможе їм у подальших виступах та дослідженнях; викладачі надали їм цінні поради та конструктивні зауваження. Викладачі кафедри загальної педагогіки та андрагогіки бажають аспірантам подальших успіхів.