Завершився II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізика та астрономія»

З 2 березня по 9 квітня 2021 року завідувач кафедри загальної фізики і математики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка О. Саєнко брав участь у роботі галузевої конкурсної комісії ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізика та астрономія», заключні етапи якого проводилися на базі фізико-технічного факультету ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

До участі у першому заочному етапі Конкурсу було подано 38 оригінальних студентських наукових досліджень. За результатами рецензування члени комісії сформували рейтинг надісланих робіт і, 23 березня, на онлайн засіданні галузевої конкурсної комісії під керівництвом голови комісії, доктора економічних наук, професора, проректора з наукової роботи, Валентини Якубів затвердили результати першого етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Всього, до другого етапу Конкурсу, рекомендувалося дев’ять перших за рейтингом робіт. Авторів цих наукових розвідок запросили до участі у підсумковій науково-практичній відеоконференції, яка відбувалася 8 квітня під керівництвом доктора фізико-математичних наук, професора, декана фізико-технічного факультету Івана Гасюка.

На цьому етапі кожен учасник представив результати своїх наукових досліджень. Усі науковці-конкурсанти презентували цікаві, змістовні доповіді, які викликали значний інтерес, жваву дискусію і обговорення одержаних результатів та висновків, як збоку студентів так і членів комісії.

Обговоривши ґрунтовні доповіді учасників конференції члени галузевої конкурсної комісії визначилися з переможцями і призерами ІІ-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Фізика та астрономія».

Дипломи І-го ступеня отримали Анастасія Рилова (Електрофізичні і магніторезистивні властивості високоентропійних плівкових сплавів. Сумський державний університет) і Лілія Катанова (Високоефективна гетероструктура ZnO/CdS/CdTe/CuO для фотоелектричних перетворювачів 2-ої генерації. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника). Дипломи ІІ-го ступеня вручили трьом учасникам і чотирьом учасникам вручили дипломи ІІІ-го ступеня.