На фізико-математичному факультеті відбувся конкурс-огляд «Алло, ми шукаємо таланти-2021»

17 листопада 2021 року на фізико-математичному факультеті ПНПУ імені В. Г. Короленка відбувся традиційний, щорічний конкурс-представлення першокурсників.

Відео-виступи студентів-першокурсників оцінювало об’єктивне і компетентне журі: Оксана Дмитрієнко, заступник декана з виховної роботи (голова журі); Крістіна Ващенко, студ.декан фізико-математичного факультету; Ігор Яровий, член команди КВК «Інштейнові вуса».

З вітальним словом до всіх онлайн-гостей заходу звернулася декан фізико-математичного факультету, доктор фізико-математичних наук, доцент Тетяна Барболіна, яка привітала присутніх на заході з Днем студента.

На онлайн-заході були представлені яскраві вокальні, творчі відеопрезентації першокурсників.

Студенти групи М–12 (куратор Юрій Подошвелев) стали переможцями в номінації «Цікаві захоплення», М–14 (куратор Тетяна Кононович) чудово імпровізували у номінації «Найпозитивніша група». Група М–11 (куратор Любов Черкаська) вразили оригінальним «представленням» в номінації «Найяскравіша група», КН–11 (куратор Тетяна Кононович) стали «Супер талантами», а група
Ф-11 (куратор Олег Саєнко) презентувала «Найкращу пісню».

Вітаємо першокурсників з хорошим «стартом» та бажаємо їм натхнення, успіхів у навчанні й нових творчих звершень!