Фізико-математичний факультет провів онлайн-гостини для абітурієнтів та їхніх батьків

Цього року майбутні студенти мали унікальну можливість за допомогою дистанційного сервісу Zoom зустрітися з деканом фізико-математичного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка Юрієм Москаленком, завідувачами кафедр та відповідальним секретарем приймальної комісії. 3 червня 2020 р. потенційні вступники дізналися про перелік освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, та особливості вступної кампанії в університеті.

Комунікація з абітурієнтами була організована також у соціальній мережі «Фейсбук» та на Youtube-каналі, де розміщено вітальне слово декана, презентації кафедр та спеціальностей фізико-математичного факультету, відеоматеріали про студентське життя тощо.

Поспішайте долучитися до наступної онлайн-зустрічі, яка призначена на 17 червня. Буде цікаво і корисно!

Якщо Ви:

• випускник школи,
  • закладу профтехосвіти, технікумів та коледжів будь-якого року випуску,
  • маєте вищу освіту, але бажаєте здобути ще одну

Вам до нашої згуртованої фізматівської родини!!!