Викладачі університету обговорять проблеми організації дистанційного навчання у рамках наукового практикуму

Із 25 травня 2020 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка розпочалася робота наукового практикуму «Можливості використання платформи Moodle в організації дистанційного навчання», організованого з ініціативи ректора університету профессора Миколи Степаненка.

Під час вступної лекції керівник практикуму доктор фізико-математичних наук Тетяна Барболіна проаналізувала основні особливості дистанційного навчання, загальні питання розробки навчальних курсів у середовищі дистанційного навчання ПНПУ імені В. Г. Короленка.

У ході практикуму учасники (а це понад 100 науково-педагогічних працівників усіх факультетів університету, передусім психолого-педагогічного і факультету філології та журналістики) матимуть змогу опанувати під керівництвом викладачів кафедри математичного аналізу та інформатики особливості створення різних видів ресурсів та діяльностей у дистанційному курсі, підходи до вибору ефективного інструментарію для проведення діагностики результатів навчання, можливості організації взаємодії зі здобувачами освіти.

Здобутий досвід діяльності дозволить викладачам ефективніше використовувати технології дистанційного навчання в організації освітнього процесу.