Викладачі кафедри політекономії взяли участь у 3-денному онлайн-лекторії, організованому Національним банком України

Національний банк України із 7 по 9 червня 2021 р. для студентів та викладачів закладів вищої освіти зорганізував 3-денний онлайн-лекторій за участі спікерів Щорічної дослідницької конференції «Інструменти економічної політики у світі невпинних змін».

Зі своїми лекціями виступили такі спікери: Арчіл Мествірішвілі (Національний банк Грузії) – тема: «Антикризова політика центральних банків в часи невизначеності».

Софія Казіннік, Федеральний резервний банк Ричмонда (США) – тема «Дослідження комунікаційної політики центрального банку за допомогою машинного навчання».

Джованні Рікко, Університет Ворика (Великобританія) – тема: «Внутрішні та міжнародні наслідки монетарної політики США».

В онлайн-лекторії взяли участь викладачі кафедри політекономії, зав. кафедри, доцент Сергій Степаненко, доценти Тетяна Непокупна та Борис Шевченко, про що засвідчують відповідні сертифікати.