Студенти спеціальності 051 Економіка завершили проходження виробничої практики зі спеціальності

Упродовж трьох тижнів у студентів 2 курсу спеціальності 051 Економіка тривала виробнича практика зі спеціальності.

Всі студенти завчасно були розподілені по базах практики. Такими стали: ТОВ «АГРОКОН СЕРВІС» (м. Полтава); Регіональний фонд підтримки підприємництва по Полтавській області (м. Полтава); БО «Зернятко» (м. Полтава); приватне аграрне підприємство «ДИКАНСЬКЕ» у Полтавській обл. (с. Великі Будища); відокремлений структурний підрозділ «Аграрно-економічний фаховий коледж ПДАА» (м. Полтава); комунальна установа «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» (Полтавський р-н, с. Новоселівка), сільськогосподарське ТОВ «Перемога» (Чорнухинський р-н, с. Гільці).

Завдання виробничої практики, визначені у робочій програмі, студентами були виконані, оформлені у звіти і захищені перед комісією, у складі якої – викладачі кафедри політекономії: зав. кафедри, доцент Сергій Степаненко, доценти Тетяна Непокупна та Борис Шевченко.