На факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики (літньої)

17 травня 2023 р. з застосуванням програмного забезпечення Zoom відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики (літньої) для студентів ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки денної форми навчання (групи М-21, М-22, М-24, Ф-21).

Завідувач виробничої та навчальних практик Наталія Пантюхова ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями проходження практики в умовах воєнного стану з урахуванням норм Указу Президента України № 64/2022 від 24.02.2022 р. «Про введення воєнного стану в Україні» та Закону України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 р., згідно з Законом України «Про правовий режим воєнного стану» від 12.05.2015 р. в редакції від 19.02.2022 р., відповідно до ст. 20 Кодексу цивільного захисту України від 02.10.2012 р. в редакції від 01.01.2022 р., з урахуванням рекомендацій листа Міністерства освіти і науки України № 1/3277-22 від 25.02.2022 р. «Про організацію освітнього процесу».

Факультетський керівник доцент Людмила Матяш розповіла студентам про звітну документацію, терміни її подання і специфіку оформлення щоденника практики.

Завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, професор, методист практики Володимир Мокляк ознайомив студентів з шаблоном звіту, проінформував про специфіку його заповнення, окреслив напрями співпраці з академічними групами у середовищі Google Classroom. Для кожної групи створено свій клас, де студенти мають доступ до всіх необхідних матеріалів і на кінець проходження практики мають завантажити в електронному вигляді всю необхідну документацію, а в друкованому з усіма підписами й печатками – передати на кафедру у встановлені терміни.

Щиро бажаємо успіхів студентам факультету на шляху до кар’єрного зростання!