Завідувач кафедри політекономії Сергій Степаненко взяв участь у вебінарі «Роль успішної комерціалізації об’єктів права ІВ в компанії»

6 липня 2023 року завідувач кафедри політекономії Сергій Степаненко взяв участь у вебінарі «Роль успішної комерціалізації об’єктів права ІВ в компанії», організованому Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати – ICC Ukraine за підтримки IP офісу та компанії Global Expert UA.

Учасники отримали практичні поради щодо управління інтелектуальною власністю в організаціях та здобули цінну інформацію щодо особливостей комерціалізації окремих її об’єктів. Зокрема були виголошені доповіді: «Виклики воєнного стану: права інтелектуальної власності» (доктор юридичних наук, радник директора IP офісу Микола Потоцький), «Комерціалізація обʼєктів авторського права» (докторка юридичних наук, начальниця Департаменту «Академія інтелектуальної власності» IP офісу Ольга Кулініч), «Промисловий зразок як об’єкт правової охорони, виклики комерціалізації промислового зразка» (фахівець 1 категорії відділу розвитку мережі центрів підтримки технологій та інновацій (TISC) IP офісу Юліана Зух). Модератором вебінару виступив Ігор Стародубов – віцепрезидент з питань захисту інноваційної діяльності та трансферу технологій ICC Ukraine, президент ВГО «Союз експертів України», директор «Центру судової експертизи та експертних досліджень» ДП «Інформаційні судові системи», консультант з питань інтелектуальної власності.