Викладачі фізико-математичного факультету взяли участь у роботі журі конкурсу-захисту МАН України

Викладачі фізико-математичного факультету взяли участь у роботі журі міського Конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

5 січня відбулося урочисте відкриття I (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Під час відкриття у онлайн-форматі учнів привітали почесні гості – президент Національного центру «Мала академія наук України», академік Національної академії наук України Станіслав Довгий.

Цьогоріч у міському конкурсі понад 200 полтавських учнів презентували свої наукові доробки. До складу журі входили науковці полтавських закладів вищої освіти, у тому числі і викладачі фізико-математичного факультету ПНПУ імені В.Г.Короленка. Так, до оцінювання робіт з комп’ютерних наук долучилася доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Олена Кривцова, робіт з математики доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Тетяна Кононович, із соціології — доцент кафедри політекономії Олександр Сакало.