Викладачами кафедри загальної педагогіки та андрагогіки проведено виховний захід до Дня українського козацтва

14 жовтня 2022 року викладачами кафедри загальної педагогіки та андрагогіки дистанційно було проведено виховний захід у форматі лекції-обговорення для студентів ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультетів історії та географії, природничого та фізико-математичного, а також І та ІІ курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки на тему «14 жовтня – День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, Свято Покрови Пресвятої Богородиці: взаємопов’язаність і сила українського народу».

До заходу долучилися доктор педагогічних наук, професор Олена Ільченко, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, доктор педагогічних наук, доцент Володимир Мокляк, кандидат педагогічних наук, доцент Іван Кравченко.

Лекторами було підготовлено цікаві і змістовні доповіді з кожного свята, вплив на аудиторію яких закріплювався запитаннями і завданнями, спонукання студентів до вираження їхньої власної думки і поглядів стосовно традиційного і сучасного стилів святкування українського народу.

Сьогодні, в розпалі повномасштабної війни, ці свята мають особливе значення, адже українці вкотре доводять, що вони – нащадки козацького роду, покликані захищати свою Вітчизну, а оберігає їх завжди вірний покровитель – Пресвята Богородиця.