Викладачами кафедри загальної педагогіки та андрагогіки проведено виховний захід до Дня українського козацтва
14 жовтня 2022 року викладачами кафедри загальної педагогіки та андрагогіки дистанційно було проведено виховний захід у форматі лекції-обговорення для студентів ІІ курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультетів історії та географії, природничого та фізико-математичного, а також І та ІІ курсів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки на тему «14 жовтня – День захисників і захисниць України, День Українського козацтва, Свято Покрови Пресвятої Богородиці: взаємопов’язаність і сила українського народу».
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/10/Фото-1-1024x542.jpg)
До заходу долучилися доктор педагогічних наук, професор Олена Ільченко, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки, доктор педагогічних наук, доцент Володимир Мокляк, кандидат педагогічних наук, доцент Іван Кравченко.
Лекторами було підготовлено цікаві і змістовні доповіді з кожного свята, вплив на аудиторію яких закріплювався запитаннями і завданнями, спонукання студентів до вираження їхньої власної думки і поглядів стосовно традиційного і сучасного стилів святкування українського народу.
Сьогодні, в розпалі повномасштабної війни, ці свята мають особливе значення, адже українці вкотре доводять, що вони – нащадки козацького роду, покликані захищати свою Вітчизну, а оберігає їх завжди вірний покровитель – Пресвята Богородиця.