Студенти освітньої програми Економіка захистили результати виробничої практики

16 та 23 грудня 2021 р. на кафедрі політекономії в дистанційних форматах відбулися захисти результатів виробничої аналітично-економічної практики зі спеціальності студентів четвертого курсу освітньо-професійної програми «Економіка» денної та заочної форм навчання відповідно.

Виробнича практика тривала з 01.11.2021 р. по 10.12.2021 р. Базами практики були – Відділ культури і туризму Виконавчого комітету Заводської міської ради (Миргородський р-н, Полтавська обл.); Комунальна установа «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» (с. Новоселівка, Полтавський р-н); Приватне підприємство «Компанія «Надежда»» (м. Полтава); Товариство з обмеженою відповідальністю «АРМАНД 77» (смт. Машівка, Полтавський р-н); Комунальне підприємство госпрозрахункової дільниці «Комунальник» (смт. Скороходове, Полтавський р-н); Державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» (м. Полтава) та інші.

Майбутні бакалаври виконали усі завдання виробничої аналітично-економічної практики та продемонстрували достатній рівень володіння фаховими компетентностями, визначеними у наскрізній програмі практики.

Комісія із захисту результатів виробничої аналітично-економічної практики у складі завідувача кафедри, доцента Сергія Степаненка, доцентів Тетяни Непокупної і Бориса Шевченка надала компетентну оцінку кожному звіту та виступу.

В обговоренні та захисті результатів виробничої практики взяла участь зовнішній стейкголдер освітньо-професійної програми «Економіка» директор Комунальної установи «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району», кандидат економічних наук Юлія Попова. Підсумки виробничої практики засвідчили її результативність, вміння студентів застосовувати теоретичні знання в реальних умовах господарювання, а також плідну співпрацю практикантів та потенційних роботодавців.