На фізико-математичному факультеті відбулося урочисте підписання Декларації академічної доброчесності

20.12.2022 року на фізико-математичному факультеті Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка студенти-першокурсники зібралися на урочисте підписання Декларації академічної доброчесності перед своїм першим екзаменом у стінах рідного факультету.

Захід «Академічна доброчесність – шлях до успіху» розпочався із звернення до здобувачів освіти декана факультету Тетяни Барболіної, голови комісії з академічної доброчесності ПНПУ імені В. Г. Короленка Світлани Ленської, заступника декана з виховної роботи факультету Оксани Дмитрієнко. Вони наголосили на необхідності дотримання всіма учасниками освітнього процесу у своїй освітній, навчально-науковій, творчій діяльності основних принципів та фундаментальних цінностей академічної доброчесності, зокрема, положень, закріплених у законодавстві України та Кодексі академічної доброчесності ПНПУ імені В. Г. Короленка.

Чесність, порядність, відповідальність і взаємоповага – ключ до справжнього навчання.