В університеті відбулося вручення студентам дипломів за перемогу в університетському турі олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка»

9 листопада 2023 р. відбулося нагородження студентів дипломами за перемогу в університетському турі олімпіади з навчальної дисципліни «Педагогіка». З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з наукової роботи, професор Василь Фазан, який подякував студентам за інтерес до педагогічної науки і побажав подальших наукових успіхів, наголосивши, що переможці олімпіади нині роблять перші кроки до наукового зростання.

Місця розподілилися так:

І місце:

Ярова Поліна Сергіївна, група У-21, факультет філології та журналістики

Тихонович надія Олексіївна, група М-32, факультет комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки

Шевченко Марія Вікторівна, група М-21, факультет комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки

Головань Марія Олександрівна, група ІО-22, факультет історії та географії

ІІ місце:

Марчук Кристіна Дмитрівна, група У(а)-22, факультет філології та журналістики

Коваль Катерина Олександрівна, група ТД-21, факультет технологій та дизайну

Устинов Андрій Євгенійович, група ФК-25, факультет фізичного виховання та спорту

ІІІ місце:

Ніколенко Софія Валеріївна, група У(а)-22, факультет філології та журналістики

Нестеренко Тетяна Олегівна, група ІО-21, факультет історії та географії

Матюха Віта Валеріївна, група ПН(лп)-23, факультет технологій та дизайну

Пристинський Олексій Андрійович, група ФК-25, факультет фізичного виховання та спорту

Зозуля Єлизавета Олександрівна, група ПБФ-28(ск), факультет природничих наук та менеджменту

Викладачі кафедри побажали молодим дослідникам подальших успіхів і щасливої долі!