Відбувся другий етап XХV Обласних математичних змагань імені М. В. Остроградського
4 листопада 2023 р. відбувся ІІ етап XХV Обласних математичних змагань імені М. В. Остроградського, співорганізаторами якого є факультет комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка та Полтавська академія неперервної освіти ім. М. В. Остроградського. Основна мета змагань – виявити творчо обдаровану молодь, розвиток її потенціалу, виховати у молодого покоління усвідомлення важливості математичних знань.
До складу журі увійшли викладачі математичних кафедр та учителі шкіл Полтавської області.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/foto1-1024x575.jpg)
Кожен з учасників представив журі конкурсну наукову роботу, а також виконував завдання, що передбачали знання біографії нашого видатного земляка, уміння розв’язувати задачі та доводити кількома способами теореми з різних розділів математики.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/foto-2-3-1024x576.jpg)
У другому етапі змагалися представники двох вікових груп із районів і міст Полтавщини: 22 учні 8-9 класів і 28 учнів 10-11 класів, вихованців закладів професійно-технічної та фахової передвищої освіти. У старшій віковій групі перше місце виборола учениця Лохвицької гімназії №1 Лохвицької міської ради Полтавської області Таміла Яцевич, а в молодшій – учень Кременчуцького ліцею №4 «Кремінь» Олександр Гиренко. Серед переможців є також представники Великої Багачки, Зінькова, Миргорода, Опішні, Пирятина, Полтави.
Вітаємо переможців і бажаємо їм нових успіхів! Учнів 11 класів будемо раді бачити наступного року серед студентів факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки.