У Полтавському педагогічному відбувся перший студентський чемпіонат з більярду

9–10 листопада 2023 р. у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка відбувся перший студентський особисто-командний Відкритий чемпіонат з більярду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка «Відкритий Короленківський – 2023» (Korolenko Open – 2023). Студентські змагання ініціювала ректорка університету професорка Марина Гриньова, організаційну підтримку надав профком університету.

Ректорка Марина Гриньова привітала учасників змагань. Марина Вікторівна наголосила, що адміністрація завжди охоче підтримує різноманітні ініціативи й активності студентів

Організатори змагань ставлять собі за мету сприяти розвитку більярду серед студентів ПНПУ імені В. Г. Короленка, залучати студентів до регулярних занять спортом. Учасники змагань й організатори сподіваються, що чемпіонат з більярду у Полтавському педагогічному стане регулярним.

Спортивне суддівство змагань здійснювали Головний суддя першої категорії України Олександр Кірін і суддя Микола Сєров. Вони привітали учасників змагань, а також коротко ознайомили  студентів з історією походження і розвитком більярду.

У командному заліку титул Чемпіона виборола команда факультету природничих наук та менеджменту (Іван Бондар, Дмитро Струць, Анастасія Деркач). Друге місце посіла команда факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки (Максим Бабич, Андрій Морозов, Вікторія Пономаренко), третє місце – команда факультету технологій та дизайну (Іван Навроцький, В’ячеслав Холод, Софія Слободанюк).

Усіх учасників змагань нагородили грамотами, грошовими заохоченнями й солодкими призами.

Вітаємо команди факультетів і бажаємо яскравих ігор та впевнених перемог!