Триває співпраця Університету з Регіональним центром удосконалення вчителів «WOM» у Бельсько-Бялій (Польща)
11 квітня 2023 р. із застосуванням сервісу відеозв’язку Zoom відбулася організаційна зустріч доктора Агнешки Хеби, пана Войцеха Зузяка, PhD in Pedagogy Марини Кирилюк та професора Володимира Мокляка.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/foto-1-7-1024x578.jpg)
Відповідно до договору про співпрацю, підписаному Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Регіональним центром удосконалення вчителів «WOM» у Бельсько-Бялій (Польща), польські колегами анонсували проведення циклу практико-орієнтованих вебінарів зі STEM-технологій в освіті (зокрема, використання віртуальних платформ, реалізація освітньої робототехніки тощо). Вебінари відбудуться у травні–червні 2023 р.
Щиро дякуємо нашим польським партнерам, зосібно PhD in Pedagogy Марині Кирилюк за налагодження міжнародної співпраці й підтримку в реалізації освітньо-професійної програми «Теорія і практика STEM-освіти» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки кафедрою загальної педагогіки та андрагогіки факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки.