Триває співпраця Університету з Регіональним центром удосконалення вчителів «WOM» у Бельсько-Бялій (Польща)

11 квітня 2023 р. із застосуванням сервісу відеозв’язку Zoom відбулася організаційна зустріч доктора Агнешки Хеби, пана Войцеха Зузяка, PhD in Pedagogy Марини Кирилюк та професора Володимира Мокляка.

Відповідно до договору про співпрацю, підписаному Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Регіональним центром удосконалення вчителів «WOM» у Бельсько-Бялій (Польща), польські колегами анонсували проведення циклу практико-орієнтованих вебінарів зі STEM-технологій в освіті (зокрема, використання віртуальних платформ, реалізація освітньої робототехніки тощо). Вебінари відбудуться у травні–червні 2023 р.

Щиро дякуємо нашим польським партнерам, зосібно PhD in Pedagogy Марині Кирилюк за налагодження міжнародної співпраці й підтримку в реалізації освітньо-професійної програми «Теорія і практика STEM-освіти» другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки кафедрою загальної педагогіки та андрагогіки факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки.