Дипломи докторів філософії отримали випускники аспірантури кафедри загальної педагогіки та андрагогіки

29 серпня 2024 р. ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професорка Марина Гриньова вручила на засіданні Вченої ради Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка дипломи докторів філософії випускникам аспірантури кафедри загальної педагогіки та андрагогіки спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки Олександрові Москаленку й Олені Павленко.

Дипломовані доктори філософії – випускники аспірантури кафедри загальної педагогіки та андрагогіки зі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки. Навчалися за освітньо-науковою програмою «Освітні, педагогічні науки», акредитованою Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти, сертифікат № 654 від 16 жовтня 2020 р. Олександр Москаленко захистив дисертацію на тему «Дидактичні умови формування цифрової компетентності майбутніх учителів математики» (науковий керівник – професор Леся Петренко), Олена Павленко – на тему «Дидактичні умови формування іншомовної предметної компетентності старшокласників в умовах неформальної освіти» (науковий керівник – професор Володимир Мокляк).

Колектив кафедри і випускники аспірантури висловлюють вдячність ректорці університету професорці Марині Гриньовій, першому проректору доценту Олексію Гурі, проректору з наукової роботи професору Василю Фазану, а також усім працівникам університету, хто сприяє науковому становленню молоді.