Випуск бакалаврів на фізико-математичному факультеті

25 червня 2021 р. на фізико-математичному факультеті ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів денної форми навчання.

З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулася декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна, з уст якої пролунали теплі настанови бакалаврам та побажання успіхів у подальшій професійній самореалізації.

Також з привітальним словом виступив кандидат фізико-математичних наук, доцент Юрій Москаленко, який поздоровив випускників зі святом та закликав вступати в магістратуру.

Найактивніших студентів відзначили грамотами за успіхи в науковій діяльності та активну участь у громадському житті університету та факультету.

Описание: Возможно, это изображение (2 человека, длинные волосы, люди стоят, в помещении и текст)

До вітальних слів долучилися і куратори академічних груп Тетяна Кононович, Любов Черкаська, Олена Кривцова.

Випускники фізико-математичного факультету подарували незабутні емоції присутнім та продемонстрували чого ще навчилися за ці, здавалося б, довгі чотири роки, вкотре довівши, що на ФІЗ-МАТі таланти не тільки розвивають, а й відкривають.

Вітаємо бакалаврів, бажаємо нових здобутків та творчих досягнень!

Ви майбутнє нашої держави і вам його творити!