Випуск бакалаврів на фізико-математичному факультеті
25 червня 2021 р. на фізико-математичному факультеті ПНПУ імені В. Г. Короленка відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів денної форми навчання.
З вітальним словом до випускників та гостей свята звернулася декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна, з уст якої пролунали теплі настанови бакалаврам та побажання успіхів у подальшій професійній самореалізації.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/foto_1-1.jpg)
Також з привітальним словом виступив кандидат фізико-математичних наук, доцент Юрій Москаленко, який поздоровив випускників зі святом та закликав вступати в магістратуру.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/foto_2-1.jpg)
Найактивніших студентів відзначили грамотами за успіхи в науковій діяльності та активну участь у громадському житті університету та факультету.
![Описание: Возможно, это изображение (2 человека, длинные волосы, люди стоят, в помещении и текст)](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/foto_3-1.jpg)
До вітальних слів долучилися і куратори академічних груп Тетяна Кононович, Любов Черкаська, Олена Кривцова.
Випускники фізико-математичного факультету подарували незабутні емоції присутнім та продемонстрували чого ще навчилися за ці, здавалося б, довгі чотири роки, вкотре довівши, що на ФІЗ-МАТі таланти не тільки розвивають, а й відкривають.
Вітаємо бакалаврів, бажаємо нових здобутків та творчих досягнень!
Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити!
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/izobrazhenie_viber_2021-06-29_15-36-37-679x1024.jpg)