Студенти фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка написали ХХІ Всеукраїнській радіодиктант національної єдності «Слідом за пам’яттю»
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фото-1-1-1024x576.jpg)
9 листопада 2021 року доцент кафедри української мови Тетяна Ніколашина, студенти групи М-14 фізико-математичного факультету долучилися до щорічної акції в День української писемності та мови, аби відчути себе безпосереднім учасником величної та масштабної акції, присвяченої українській мові, а ще надихнутися неймовірним спектром позитивних емоцій піднесення, радості та гордості.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фото-2-1-1024x576.png)
Цьогоріч текст диктанту виголошував автор – сучасний український письменник, кандидат філологічних наук Юрій Андрухович. Написання радіодиктанту – це показ важливості та значимості державної мови, а також чудова нагода перевірити свої знання з української мови.
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/11/Фото-3-1-1024x576.jpg)
Любімо і шануймо українську мову!