Короленківці взяли участь у вебінарі «Громадянсько-патріотичні ідеї Т.Г. Шевченка в соціокультурному та освітньому просторі України»

4 березня 2021 р. викладачі та аспіранти кафедри загальної педагогіки та андрагогіки взяли участь у вебінарі «Громадянсько-патріотичні ідеї Т.Г. Шевченка в соціокультурному та освітньому просторі України». Модерацію вебінару здійснювала доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України Лариса Лук’янова.

Спікерами дискусійної платформи виступили доктор педагогічних наук, професор, дійсний член (академік) НАПН України, почесний доктор Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України, заступник голови Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Георгій Філіпчук, голова Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Павло Мовчан, кандидат філологічних наук, заступник директора Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України Сергій Гальченко,  народний художник України, лауреат Державної премії імені Шевченка, заслужений діяч мистецтв України, член-кореспондент Національної академії мистецтв України Анатолій Гайдамака та інші.

Учасниками тематичної дискусійної платформи стали доктор педагогічних наук, професор Лариса Семеновська, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Володимир Мокляк, доктор педагогічних наук, професор Василь Фазан, кандидат педагогічних наук, доцент Леся Петренко та аспіранти Тетяна Бондаренко, Людмила Савенко.