Студенти факультету – волонтери напівмарафону Poltava Nova poshta Halfmarathon 2021
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Фото-1-2.jpg)
5 вересня студенти фізико-математичного факультету взяли участь у проведенні міжнародного спортивно-масового заходу «Poltava Nova poshta Halfmarathon 2021».
![](http://maths.pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/Фото-2-2-1024x476.jpg)
Щиро дякуємо студенткам Калаур Марині, Беркиті Людмилі, Пузь Дарині, Юхименко Світлані та диспетчеру факультету Вінніченко Олександрі за їх активну громадську позицію та допомогу в організації заходу, адже це дійсно крутий досвід для кожного, хто хоче перевірити свої можливості у волонтерській сфері.