На фізико-математичному факультеті презентували Боголюбівську програму стажування

7 вересня 2021 р. відбулася онлайн-зустріч магістрантів та викладачів фізико-математичного факультету з ученим секретарем Інституту теоретичної фізики ім. М.М. Боголюбова НАН України Сергієм Перепелицею, який представив ініційовану інститутом Боголюбівську програму стажування. Ця програма здійснюється у рамках реалізації програми академічної мобільності Київського академічного університету і має на меті залучення молоді до наукових досліджень, поглиблення співпраці наукових інститутів з університетами України.

Під час зустрічі фізматівці мали змогу ознайомитися з особливостями Боголюбівської програми стажування, її напрямами (фізика новітніх квантових матеріалів, астрофізика, математична фізика, машинне навчання тощо), переконатися у потужному кадровому та матеріально-технічному забезпеченні програми. Співпраця із провідними науковцями під час програми стажування відкриває перед магістрантами перспективи подальшої наукової діяльності у складі потужних наукових шкіл світового рівня.

Учасники зустрічі обговорили також низку організаційних питань щодо співпраці в рамках програми стажування.