Доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Леся Петренко підтвердила достатній (B2) рівень володіння англійською мовою

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти відіграє важливу роль у забезпеченні якості надання освітніх послуг. Так, підвищення рівня іншомовної комунікативної компетентності відкриває широкі горизонти для наукових досліджень, долучення до передових здобутків світової наукової думки й уможливлення репрезентації власних творчих доробків. Доцент кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Леся Петренко склала екзамен на визначення рівня володіння англійською мовою у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, у Лінгвістичному центрі при факультеті іноземних мов. ЇЇ знання відповідають рівню В 2 Upper-Intermediate.

Щиро вітаємо колегу з досягненням і бажаємо подальших успіхів.