Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка підписав угоду про співпрацю з Ліцеєм № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради

6 червня 2023 р. ректорка Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Марина Гриньова та директорка Ліцею № 17 «Інтелект» Полтавської міської ради Олена Голтвяниця підписали угоду про співпрацю між закладами освіти.

Під час заходу, у якому взяли участь керівництво, викладачі, представники студентської ради університету, учителі та учні ліцею, сторони підсумували досвід співпраці та обговорили напрямки подальшої спільної діяльності.

Ректорка ПНПУ імені В. Г. Короленка Марина Гриньова окреслила можливості, які надає угода для ліцеїстів, наголосила, що Полтавський педагогічний створює умови для розкриття творчого потенціалу та талантів кожного учасника освітнього процесу, навчання в університеті є надійним майданчиком для створення успішної кар’єри в обраній сфері.

Директорка Ліцею № 17 «Інтелект» Олена Голтвяниця відзначила високий рівень підготовки випускників ПНПУ імені В. Г. Короленка, звернула увагу на тривалі традиції співпраці між закладами освіти, подякувала за спільно проведені заходи, підкреслила важливість для учнів спілкування із досвідченими викладачами університету.

Підписана угода передбачає спільну діяльність закладів освіти щодо підвищення кваліфікації, проведення навчальних занять зі слухачами, обміну науковою інформацією, проведення спільних освітніх, наукових, методичних заходів, організацію профорієнтаційної роботи тощо.