На кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки триває робота над удосконаленням освітньої програми «Освітні, педагогічні науки»
На кафедрі загальної педагогіки та андрагогіки відбулося засідання членів робочої групи, відповідальної за створення й оновлення освітньої програми «Освітні, педагогічні науки» підготовки здобувачів освітнього ступеня «магістр», та викладачів кафедри. Гарант освітньої програми Олена Ільченко ознайомила присутніх із результатами моніторингу здобувачів вищої освіти «Якість освіти в ПНПУ імені В.Г. Короленка очима здобувачів освітнього ступеня “магістр”». Вона зазначила, що в анкетуванні взяло участь 13 респондентів, які відповіли на запитання трьох блоків: «Задоволеність освітньою програмою», «Оцінка якості викладання на освітній програмі», «Академічні свободи. Академічна доброчесність». Здобувачі виявили задоволення освітньою програмою і позитивно оцінили роботу викладачів. Проте, окремі питання вартували уваги, зокрема потреба урізноманітнення форм і методів викладання окремих дисциплін, посилення поінформованості здобувачів про правила академічного етосу, розширення можливостей самостійного вибору необов’язкових навчальних дисциплін тощо. Ухвалили рішення затвердити результати моніторингу і врахувати їх при оновленні освітньої програми та організації освітнього процесу здобувачів.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/1-28-1024x759.jpg)
Гарант освітньої програми, члени робочої групи, викладачі кафедри обговорили також важливі питання щодо проєкту освітньої програми «Освітні, педагогічні науки» на 2021 рік з метою подальшого її удосконалення, відповідності тенденціям розвитку спеціальності, ринку праці і суспільства, врахування побажань здобувачів вищої освіти та стейкголдерів.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/2-23-1024x869.jpg)