Доцент кафедри математичного аналізу та інформатики успішно закінчила курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти»

17 березня 2021 року доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Олена Кривцова отримала сертифікат про  успішне проходження  дистанційного курсу  «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти» через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Даний курс призначений для тих, хто бажає знати, як правильно діяти, якщо дитина стала учасником булінгу (цькування), хто працює в закладі освіти та щодня стикається з подібними випадками, хто керує закладом освіти і прагне дізнатися, як створити безпечне освітнє середовище, вільне від будь-яких проявів насильства та булінгу (цькування).

Курс підготовлений в рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Він допомагає опанувати базові практичні знання для роботи з ситуацією булінгу (цькування) в закладі освіти та створити систему запобігання подібним випадкам.