На кафедрі політекономії відбувся захист курсових робіт здобувачів освітнього ступеню «бакалавр»

30 листопада 2020 р. на кафедрі політекономії відбувся захист курсових робіт студентами ІV курсу спеціальності 242 «Туризм».

Комісія під керівництвом завідувача кафедри, доцента Степаненко С. В. та у складі доцентів Непокупної Т. А., Шевченка Б. О., Сакала О. Є працювала в режимі онлайн на платформі ZOOM.

На захисті студенти представили результати досліджень в обраних тематичних напрямках з використанням презентацій.  Представлені дослідження стали результатом наукового пошуку впродовж навчання, основні положення якого пройшли апробацію на наукових і науково-практичних конференціях і мають стати основою їх майбутньої професійної діяльності.