Співпраця викладачів кафедри політекономії з Полтавською Малою Академією Наук

19 травня 2022 р. кандидатка економічних наук, доцентка кафедри політекономії Тетяна Непокупна прочитала лекцію на тему: «Трансформації соціально-економічних потреб людини в умовах обмеженості ресурсів».

На лекцію завітали члени гуртка «Соціологія», керівником якого є Тетяна Андріївна, та всі, хто захотів дізнатися про фундаментальну проблему як економічної науки, так і господарської практики усього людства незалежно від рівня розвитку країни, її місця знаходження – проблему безмежності потреб та обмеженості ресурсів.

Директорка КЗ Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Тамара Лахач звернулася із подячним листом до ректорки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка професорки Марини Гриньової. Тамара Олександрівна подякувала педагогічному університету за підтримку ініціатив Малої академії наук і відзначила актуальність лекцій, які прочитали науковки Юлія Браїлко і Тетяна Непокупна.