На фізико-математичному факультеті відбувся вебінар «Актуальні проблеми сімейного виховання»
2 квітня 2021 р. завідувач кафедри загальної педагогіки та андрагогіки Володимир Мокляк у рамках тижня фізико-математичного факультету провів вебінар «Актуальні проблеми сімейного виховання».
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/1-1-1024x576.jpg)
Разом із студентами ІІ курсу першого (бакалаврського) та І курсу другого (магістерського) рівнів вищої освіти фізико-математичного факультету розглянули завдання та специфічні ознаки сімейного виховання, погляди класиків педагогічної думки на виховання дитини в родині (Я. А. Коменський, Ж.-Ж. Руссо, П. Ф. Лесгафт, А. С. Макаренко та ін.), а також надзвичайно актуальне питання: «Що означає любити дитину?»
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/2-1-1024x819.jpg)
Великий інтерес у студентів викликав аналіз книги Р. Кемпбелла «Як насправді любити дітей». Адже любов до дитини має бути беззастережною, а велику роль у вихованні відіграють зоровий і фізичний контакти та увага до дитини. Здобувачі вищої освіти взяли на озброєння заповіді батькам відомого польського педагога Януша Корчака, ознайомилися з провідними мініцілями, досягнення яких має забезпечити сімейне виховання.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/3-1-1024x538.jpg)