На фізико-математичному факультеті відбулося урочисте підписання Декларації академічної доброчесності
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto-1-1.jpg)
У рамках тижня фізико-математичного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка 2 квітня 2021 р. відбулося урочисте підписання Декларації академічної доброчесності. У заході «Академічна доброчесність – шлях до успіху», що проходив у дистанційному форматі з використанням платформи ZOOM, узяли участь студенти-першокурсники факультету.
До здобувачів освіти звернулися декан фізико-математичного факультету Тетяна Барболіна, голова комісії з академічної доброчесності ПНПУ імені В. Г. Короленка Світлана Ленська, заступник декана з виховної роботи фізико-математичного факультету Оксана Дмитрієнко. Вони наголосили на необхідності дотримання всіма учасниками освітнього процесу у своїй освітній, навчально-науковій, творчій діяльності основних принципів та фундаментальних цінностей академічної доброчесності, зокрема, положень, закріплених у законодавстві України та Кодексі академічної доброчесності ПНПУ імені В. Г. Короленка.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto-2-1.jpg)
Для урочистого проголошення Декларації академічної доброчесності здобувачами вищої освіти ПНПУ імені В. Г. Короленка від імені студентства запросили студентку першого курсу Дарину Пузь.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/04/foto-3-1.jpg)
Чесність, порядність, відповідальність і взаємоповага – ключ до справжнього навчання.