Студентка фізико-математичного факультету – учасниця творчого конкурсу «Код Нації»

До Дня Незалежності України відбувся конкурс творчих проєктів «Код Нації». Головною метою Конкурсу було створення художніх, декоративно-ужиткових, вокальних, хореографічних, сценічних та інших творчих проєктів.

«Ці творчі проєкти сприятимуть підвищенню бойового духу нашого народу у часи збройного протистояння російським окупантам на усіх фронтах. Також слугуватимуть популяризації україномовного контенту, української культури та народних звичаїв», – говорять оргнанізатори (ГО «Молодіжна організація “Молоде покоління”», БО «Благодійний Фонд «Відсоток Небайдужих» та ДУ «Український Державний Центр Позашкільної Освіти»).

Студентка 2-го курсу фізико-математичного факультету ПНПУ імені В. Г. Короленка Марина Калаур (М-24) отримала диплом учасника конкурсу в номінації «Графічна Україна».