Викладачі педагогічного університету ознайомились із пропозиціями Epson для освітніх закладів
3 березня 2021 р. компанія Epson Europe B.V. провела в Полтаві бізнес-сніданок «Рішення Epson для освіти». На заході представники компанії презентували продукцію Epson для освітніх закладів.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/img_20210303_143343-min-1024x768.jpg)
Педагогічний університет на заході представляли доцент кафедри виробничо-інформаційних технологій та БЖД, фахівець Інформаційно-обчислювального центру Любов Хоменко, доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Олександр Мамон, доцент кафедри виробничо-інформаційних технологій та БЖД, завідувач навчальної лабораторії обчислювальної техніки Микола Маджара, завідувачка навчальної лабораторії інформатики та обчислювальної техніки Світлана Лозицька.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/img_20210303_150145-min-1024x768.jpg)
Представники ПНПУ імені В. Г. Короленка ознайомились із презентацією, безпосередньо поспілкувалися з представниками компанії Epson, протестували техніку, щоб зрозуміти, які саме рішення підходять для нашого закладу освіти.
![](http://pnpu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/img_20210303_143306-min-1024x768.jpg)