Викладачі педагогічного університету ознайомились із пропозиціями Epson для освітніх закладів

3 березня 2021 р. компанія Epson Europe B.V. провела в Полтаві бізнес-сніданок «Рішення Epson для освіти». На заході представники компанії презентували продукцію Epson для освітніх закладів.

Педагогічний університет на заході представляли доцент кафедри виробничо-інформаційних технологій та БЖД, фахівець Інформаційно-обчислювального центру Любов Хоменко, доцент кафедри математичного аналізу та інформатики Олександр Мамон, доцент кафедри виробничо-інформаційних технологій та БЖД, завідувач навчальної лабораторії обчислювальної техніки Микола Маджара, завідувачка навчальної лабораторії інформатики та обчислювальної техніки Світлана Лозицька.

Представники ПНПУ імені В. Г. Короленка ознайомились із презентацією,  безпосередньо поспілкувалися з представниками компанії Epson, протестували техніку, щоб зрозуміти, які саме рішення підходять для нашого закладу освіти.