Студенти факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки взяли участь у презентації «До роботи в ІТ один крок»

На факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки 18 жовтня 2023 р. відбулася онлайн-зустріч студентів та викладачів із представниками міжнародної компанії QATestLab, які для Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка провели презентацію «До роботи в ІТ один крок». Мета зустрічі – представити професію тестувальника програмного забезпечення, познайомити із компанією та курсом освоєння нової професії QA Engineer. Співробітники компанії ознайомили присутніх із основними вміннями та навичками, необхідними представникам даної професії для успішного виконання своїх виробничих функцій, розповіли про труднощі, які виникають при тестуванні програм, переваги даної професії.