Кафедра політекономії реалізує заходи з організації навчального процесу в умовах карантинних обмежень

Кафедра політекономії реалізує заходи з організації навчального процесу, здійснення навчально-методичної і наукової роботи у спеціальних умовах карантинних обмежень. Викладачами кафедри успішно опановуються і впроваджуються інструменти і форми інтерактивної взаємодії викладачів зі студентами за допомогою інформаційних комунікаційних мереж, дистанційного навчання і комунікації з використанням інтернет-технологій.

2-го квітня було проведено засідання кафедри у режимі конференц-зв’язку за допомогою платформи Zoom. Під час засідання були розглянуті питання організації і контролю виконання навчальних планів студентами і навчального навантаження викладачами за дистанційної форми організації навчального процесу, питання підготовки і проведення ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Соціально-економічні, політичні та гуманітарні виміри національного та місцевого розвитку», низка поточних питань.