Кафедра політекономії провела конкурс рекламних роликів

3 квітня 2024 р. згідно анонсованого плану заходів у рамках тижня факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки викладачі кафедри політекономії разом зі студентами факультету провели тематичний тренінг – конкурс рекламних роликів.

Студенти груп Е-21 продемонстрували викладачам і друзям практичні навички у створенні елементів рекламного продукту, на практиці закріпили знання, які отримали під час вивчення навчальної дисципліни «Реклама і рекламна діяльність».

Модератор заходу доцент кафедри політекономії Борис Шевченко оцінив рівень підготовки студентів як достатній, продемонстровані студентами досягнення будуть відзначені і враховані при підведенні підсумків і результатів навчання за дисципліною.