Гостьова лекція у межах співпраці ПНПУ імені В. Г. Короленка і ТОВ «Х’ЮМАН»

7 травня 2025 р. на факультеті комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка у межах меморандуму про взаємодію та співробітництво з Товариством з обмеженою відповідальністю «Х’ЮМАН» відбулася гостьова лекція продакт-менеджера компанії Вадима ХівренкоДо заходу долучилися викладачі кафедри математичного аналізу та інформатики, а також студенти першого та другого рівнів вищої освіти спеціальностей 122 Комп’ютерні науки та 014.09 «Середня освіта (Інформатика).

З вітальним словом до присутніх звернулася гарантка освітньої програми «Комп’ютерні науки» Тетяна Барболіна, яка підкреслила важливість налагодження партнерських відносин з провідними ІТ-компаніями. Особливу увагу акцентувала на значущості співпраці з представниками EdTech-індустрії, що є одним із перспективних напрямів розвитку ІТ-бізнесу. «Х’ЮМАН» є провідною українською EdTech-компанією, яка спеціалізується на розробці та впровадженні інноваційних продуктів для цифровізації освітнього процесу в Україні.

Вадим Хівренко коротко ознайомив аудиторію з діяльністю ТОВ «Х’ЮМАН», зазначивши, що компанія зосереджена на створенні та розвитку освітньої екосистеми, орієнтованої насамперед на заклади середньої освіти. Спікер поділився власним досвідом, наголосивши на постійній необхідності опановувати нові знання, розробляти інноваційні рішення та ефективно комунікувати з їхніми виконавцям. Окремо було порушено питання неоднозначного виконання завдань різними фахівцями, що актуалізує пошук відповідей на питання ефективного формулювання задач та глибшого розуміння процесів людського мислення.

Основну частину лекції було присвячено концепції 7D-мислення, яка включає сім рівнів (вимірів): лінійний, площинний, об’ємний, часовий, системний, паралельний та метакогнітивний. Кожен з цих вимірів лектор детально розкрив та проілюстровав конкретними прикладами. Доповідач наголосив на тому, що свідоме проходження цих рівнів є запорукою ефективності мислення, навів типові питання для кожного етапу та шляхи переходу на вищий рівень. Особливий інтерес у слухачів викликав аналіз практичних кейсів з досвіду компанії, що демонстрували, як застосування 7D-мислення сприяє підвищенню ефективності ухвалених рішень.

Колектив факультету комп’ютерних наук, математики, фізики та економіки  висловлює щиру подяку Вадиму Хівренку за змістовну та пізнавальну лекцію та висловлює сподівання на подальше плідне співробітництво.

You may also like...