Сергій Степаненко взяв участь у весняній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід»

У березні 2021 року завідувач кафедри політекономії Сергій Степаненко взяв участь у Весняній школі «Трансфер технологій та інновацій: європейський та український досвід», яка відбулася у Національному університеті «Львівська політехніка» в режимі онлайн.

Організаторами школи є кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва та кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки. Весняна школа проводилася в межах проєкту Jean Monnet 611679-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE “European Experience in Technology Transfer for Ukrainian Universities” (EXTECH). Цілями школи є поширення практик ЄС щодо трансферу технологій, підтримка процесів трансферу технологій в Україні й розбудова мережі інноваторів та винахідників.

Серед спікерів заходу були вітчизняні та зарубіжні науковці та практики. У заході взяли участь більш ніж 200 учасників (працівники інноваційних офісів, викладачі та студенти) з усіх куточків України. У ході проведення школи відбулись цікаві й насичені дискусії з актуальних питань. Учасники школи змогли отримати нові знання з трансферу технологій та інновацій і сформувати нову мережу контактів. За результатами участі у весняній школі Сергій Степаненко отримав сертифікат учасника.

You may also like...