Викладачі кафедри політекономії продовжують працювати над розробкою Стратегії розвитку Полтавської міської територіальної громади

Завідувач кафедри політекономії, доцент Сергій Степаненко та доценти кафедри політекономії Борис Шевченко і Тетяна Непокупна продовжують працювати у робочій групі з розробки Стратегії розвитку Полтавської міської територіальної громади до 2027 року.

Члени робочої групи у міні-групах у змішаному форматі разом з експертом програми ООН з відновлення та розбудови миру, спеціалістом соціально-економічного розвитку Оленою Нижник та начальником відділу стратегічного планування, моніторингу та промоцій управління стратегічного розвитку Департаменту економіки і інвестицій виконавчого комітету Полтавської міської ради Ганною Люлькою обговорили результати голосування з ранжування факторів PESTEL і SWOT-аналізу, відпрацювали остаточну редакцію факторів сильних/слабких сторін та можливостей/загроз Полтавської міської територіальної громади.

Також було обговорено основні проблеми, їх причини і наслідки як основи для побудови «дерева проблем» у відповідній сфері.

У цілому були опрацьовані і узагальнені попередні ідеї щодо формулювання бачення розвитку Полтавської міської територіальної громади, визначено предметне коло завдань, заплановані наступні зустрічі.