В обговоренні освітніх програм взяли участь завідувач кафедри політекономії доцент Сергій Степаненко; доктор економічних наук, професор Лариса Яковенко; гаранти освітньо-професійних програм «Економіка», доценти кафедри політекономії Борис Шевченко та Тетяна Непокупна; стейголдер – кандидатка економічних наук, директорка комунальної установи «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району» Юлія Попова; здобувачі вищої освіти Наталія Циб, Владислав Долгов, Віта Сухорада, Ганна Люлька.

Доцент кафедри політекономії, гарант ОП «Економіка» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Борис Шевченко повідомив про процедуру та результати проходження акредитації освітньо-професійної програми «Економіка» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, про зауваження і побажання експертів, членів ГЕР, про рішення НАЗЯВО, про отримання сертифікату, який засвідчив успішну акредитацію освітньої програми «Економіка».

Доцентка кафедри політекономії, гарант ОП «Економіка» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти Тетяна Непокупна повідомила про підготовку до проходження акредитації освітньо-професійної програми «Економіка» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти, про необхідність удосконалення освітньо-професійної програми, про конкретизацію унікальності ОП, про відповідність усіх компонентів і параметрів освітньо-професійної програми стандарту вищої освіти за спеціальністю 051 Економіка.

Кожен з учасників робочих груп висловив аргументовані пропозиції для удосконалення освітньо-професійних програм першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти.